Aybastı Onur Kent Slogan

Hakkımızda

Aybastı ’daki yepyeni ve prestijli bir projeye imza atan Kartal İnşaat Aybastı'da güvenli, konforlu ve estetik konutlar üretmek üzere kuruldu.

Aybastı ‘nın değişen yaşam standartlarına uygun, yeni yaşam alanları inşa etmek için Aybastı Onur Kent projesini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Kartal İnşaat, olarak hedefimiz ; dürüst, güvenilir ve verdiğimiz sözden fazlasını yerine getirmektir.

Aybastı Onur Kent, projesi ile kaliteli , çağdaş, konforlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmak hedefimizdir. Kartal İnşaat, olarak yenilikçi bakış açımız, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile Aybastı Onur Kent projesini insanların beğenisine sunuyoruz. Hedefimiz, alışılmışın dışında farklı, konforlu, depreme dayanıklı güvenli yaşam alanları oluşturup, her insanın bir ev sahibi olma hakkına sahip olduğuna inanıyor ve size güvenilir konutlar üretiyoruz.

Kartal İnşaat, olarak bize duyduğunuz güven, talep ve büyük ilgi başarımızı arttıracak ve size daha çok hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Aybastı Onur Kent demek ; Yeşil, çevreci , konforlu, çağdaş, huzurlu, sakin, stressiz ve yaşam dolu alanlar demektir.

Çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını bir araya getiren ve geliştirilen Aybastı Onur Kent, şehrin içersinde, ama şehrin stresinden çok uzakta, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisinin buluştuğu çok özel bir konumdadır.

Kartal İnşaat farkı ile nefes alan, eşsiz manzaraya sahip, rahat ve ferah yaşam alanları Aybastı’nın merkezinde konumlanan Aybastı Onur Kent ile hayat buluyor, sizde davetlisiniz…